Gobarjenje 2024

Začel/a klavir, 08 Januar 2024, 19:01

Prejšnja tema - Naslednja tema

Leonardo

In zakaj imaš vzdevek PRAVI GOBAR ? Kvečjemu narave GROBAR !  :police:
Le hod po gobe, dokler je čas;
kajti pride čas, ko ne bo več čas;
in ta čas bo vsak čas:
šel boš po gobe.

Triglav

Današnji sprehod po gozdu

alpin

Živjo,

S kolegom nabirava v škofjeloškem koncu in to na takšnih lokacijah kjer v zadnjih 5 letih nisva srečala nikogar. To nedeljo pa boom v gozdu na "najinih placih" cca 10 ljudi , očitno so FB in mediji naredili svoje in so se ljudje odpravili vsepovsod. Posledično sva se odpravila še globlje v gozd na še manj dostopne terene in našla nove "place" kamor bova sedaj redno zahajala :) So pa najini placi začeli "delati" šele konec Septembra medtem ko ste ostali vsepovsod naokrog objavljali že polne košare  :laugh:

Lp

A.

Izberite uporabniško ime

Pravtako se je zgodilo meni. Tukaj na gorenjskem je bil cel štadion naroda v gozdu oz veliko avtomobilov ob cesti da te vse mine... Zato se poberem globlje in v strmejše lokacijo... Tokrat sem moral zaradi istih razlogov iti še globlje in našel nove "sobane"... gost gozd po tleh tepih iglic zraven potoček in gobe ena zraven druge... Nebesa..

TopCat

Pozdravljeni,

smo pritrjujem mojim gorenjskim predhodnikom. Gorenjski gozdovi res nudijo obilo zadovoljstva te dni. Je pa potrebno prehoditi kak km več in tudi v kak stmejši klanec zavit.

Vso srečo vsem, ki se še odpravljate v gozd.

počasna

Mariborsko Pohorje je grozno uničeno z devetnajstimi kolesarskimi programi, a kljub temu še kaj da.

klincpagobe

Včeraj skoraj povhna cajna žoltih trobent. Vse na enem mestu.
https://ibb.co/J2v3t2t

Ta Pravi Gobar

Včeraj spet veselo ... razni kolegi tudi pobirajo kot krompir na njivi