Gobarjenje 2020

Začel/a klavir, 04 Januar 2020, 17:15

Prejšnja tema - Naslednja tema

gusar76

...bistvo je požrl polž! >:(

gusar76

...bisernica, ki se je komaj prebila skozi izsušeno zemljo.... in to plačala z raztelesenjem. :D

everton

Samo,da vas malo podražim...

kobanc

Zakaj bi nas dražil? Vedno je užitek pogledati lepe gobane.

kobanc

Sem jih šel še v živo pogledat...

TopCat

Kobanc smem vprašat na kateri nadmorski višini?
Hvala!  ;)

ivo

Zdravo!

Na Goričkem kaj dela? Z družino gremo v te konce pa bi se malo sprehodili po gozdovih.
Tam še nikoli nismo raziskovali.

Lep dan,
Ivo

kobanc

TopCat, na cca 800-1000m.

TopCat

Kobanc, še enkrat hvala za informacijo!  ;)

Vse dobro!

markozi

En utrinek ljubkosti s Pohorja.

gusar76

Citat od: kobanc dne 18 September 2020, 16:15
TopCat, na cca 800-1000m.
Na Goričkem vedno "dela". Tam je vedno kaj, tako kot na Brkinih, To so "sveti placi". ;)

alpin

Živjo

Evo jaz sem na frišno na forumu pa da pripopam nekaj mojih "ulovov" :) upam da sem slike pravilno objavil...







Lp

D.

Triglav

Dopoldanski najdenček

gusar76

Pozdravljeni,

Jelovica 1100 m.n.v. čez vikend. Relativno dobra rast, vendar globlje v gozdu in na strminah. Ob poteh je vse pobrano. Precej gost promet in zelo veliko gobarjev. Rastejo jurčki, lisičke, kostanjeve polstenke, ovčji mesnatovec, čokata žilolistka, veliko je sirovk, rjavih ježkov in ostalih ježevk, še več raznih koprenk, golobic in griv, nekaj malega cigančkov. Skratka, spodobna rast, a brez presežkov. Raznoliko, kot se spodobi za prihajajočo jesen.

LP

ivo

Citat od: gusar76 dne 20 September 2020, 21:24
Na Goričkem vedno "dela". Tam je vedno kaj, tako kot na Brkinih, To so "sveti placi". ;)

Smo bili okoli Bukovniskega jezera. Nasel enega suhega jurcka :) torej se res kaj najde!
Gobe smo pa jedli v bliznji restavraciji. Fantasticno postrezeni. Super zadovoljni s Prekmurjem.