Determiniranje 2015

Začel/a Lemedis, 01 Januar 2015, 11:53

Prejšnja tema - Naslednja tema

slavko

Na posnetkih so lesne vrste gob, ki niso užitne. Glede na to, da so šele v začetni fazi rasti, je določitev lahko le približna. Mislim, da bi lahko bile grbaste ploskocevke (Trametes gibbosa).

Lep pozdrav,
Slavko

enastajerka

Pozdravljeni!

Danes sem našla dve velliki golobici (ena več kot 10 cm premer), ki sta po fotografijah podobni več različnim golobicam,ki so tukaj med fotografijami in opisi... (kratkobetna, macesnova, malinova, zaslužena) A lahko po mojih fotografijah poveste katera bi bila najverjetnejša? Lističi so izrazito rumenkaste - skoraj rjavkaste barve... Na jeziku ne pečeta,tako da mislim da cedrovna ni...
Na zadnjih fotografijah pa še majhne gobice...?

Hvala že vnaprej!
Lep podzrav,
Mojca


Lemedis

enastajerka #31 Golobica je najverjetneje malinova golobica (Russula romellii). V sekciji malinove golobice, je še 7 izjemno podobnih vrst, tudi kratkobetna (R. curtipes), ki pa nima tako značilno drobno nagubanega obrobja klobuka.
Majhne gobice, ki ste jih našli spadajo v družino sehličark (Marasmiaceae), večinoma so neužitne (kot začimba so uporabne česnovke).

lp, Luka

Prepustimo se naravi, učimo se od nje!

slavko

enastajerka #91, tudi meni se zdi, da je na posnetku malinova golobica (Russula romellii), majhne gobice pa bi lahko bile Marasmiellus omphaliformis.

Lep pozdrav,
Slavko

slavko

BubikolRamios #92, mislim, da bi na posnetku lahko bil trepetlikin plutač (Phellinus tremulae).

Lep pozdrav,
Slavko

enastajerka

Hvala obema!
Nekje sem enkrat prebrala, da glede golobic velja, da če ne pečejo na jeziku, da so potem skoraj zagotovo užitne...a je to res?


slavko

enastajerka #96, na vaše vprašanje lahko odgovorim pritrdilno, vendar to velja le za rod golobic.

Lep pozdrav,
Slavko

BubikolRamios

enastajerka #96
Samo treba je biti previden, nekatere niso pekoče kar takoj ko jih daš v usta, ampak malo traja.

enastajerka

Hvala obema!
Lep pozdrav,
Mojca

enastajerka

Pozdravljeni!

Prosila bi za potrditev ali gre za sočno mlečnico na prvih slikah. Mleček je bel, vonj po ribah mislim da je tudi prisoten...
Za drugo gobo pa nisme sigurna ali bi lahko šlo za oranžnega lupinarja ali pa je morda mušnica?
Hvala že vnaprej!
Lep pozdrav


Lemedis

enastajerka #101 Prva goba je zagotovo sočna mlečnica (Lactarius volemus), ki, diši po dimljenih ribah, kot ste omenili že sami. Pri nas je splošno razširjena, pogosta vrsta. Zanimivo je, da v trosnjakih sočne mlečnice poteka tudi sinteza naravne gume!
Druga vrsta je najbližje strupeni medlorumeni mušnici (Amanita gemmata), ki je lahko povsem brez krpic na klobuku in ima značilno nažlebljen rob klobuka, podobno kot lupinarji. Značilno je tudi gomoljasto odebeljeno dnišče beta. Na slednjem je viden rahel ostanek obročka, ki je sicer precej gladek, oranžni lupinar ima vedno nakosmičen bet.

lp, Luka
Prepustimo se naravi, učimo se od nje!

enastajerka

Citat od: Lemedis dne 26 Junij 2015, 00:26
enastajerka #101 Prva goba je zagotovo sočna mlečnica (Lactarius volemus), ki, diši po dimljenih ribah, kot ste omenili že sami. Pri nas je splošno razširjena, pogosta vrsta. Zanimivo je, da v trosnjakih sočne mlečnice poteka tudi sinteza naravne gume!
Druga vrsta je najbližje strupeni medlorumeni mušnici (Amanita gemmata), ki je lahko povsem brez krpic na klobuku in ima značilno nažlebljen rob klobuka, podobno kot lupinarji. Značilno je tudi gomoljasto odebeljeno dnišče beta. Na slednjem je viden rahel ostanek obročka, ki je sicer precej gladek, oranžni lupinar ima vedno nakosmičen bet.

lp, Luka

Hvala...
Moram priznati,da mi sočna mlečnica ni bila preveč všeč. Sem jo samo popekla na čebuli in posolila... Če jo še najdem, jo bom naslednjič pripravila na kak drug način, pa bomo videli, če bo bolje ;) Se priporočam za še kak recept :)

Lep pozdrav,
Mojca

enastajerka

Pozdravljeni!

Spet bi prosila za določitev gobic na fotografijah... Upam,da nisem preveč tečna :D Ko mi tukaj poveste za katero gobo gre, si jo res zapomnim za vekomaj in mi to res ful pomaga..... :)

Hvala že vnaprej:)

Lep pozdrav,
Mojca