Gobarjenje 2014

Začel/a kragulj, 01 Januar 2014, 21:18

Prejšnja tema - Naslednja tema

jurcek9

Jutri bi šel v Besnico-Gorenjska ali kdo ve ce je se kaj gob oz. jurckov?

mira

Pozdravljeni!
Mene pa zanima , če je kdo kaj gobaril na Podvelki'

jurcek9

Evo nekaj malega od danes=)

jurcek9

=)

meganboj

ja lepo jurček kje pa si nabiral to če ni skrivnost

jurcek9

Citat od: meganboj dne 19 Julij 2014, 15:00
ja lepo jurček kje pa si nabiral to če ni skrivnost

Besnica na Gorenjskem=)

mato2

Ja na pohorju se je tudi najdlo samo z večine večji jurčki in pa za vzorec lisičk lp mato

boza

Pozdravljeni, tudi jaz sem jih letos že kar nekaj nabrala, toliko jih taki čas ni bilo nikoli, pa tudi tako pojedene od polžev, se mi zdi, da niso bile nikoli.
Lepe slikice dajete gor, jih je kar veselje gledat. Čestitke za najbo in lepe slike.  Grem ponovno jutri pogledat

jurcek9

Citat od: boza dne 19 Julij 2014, 20:45
Pozdravljeni, tudi jaz sem jih letos že kar nekaj nabrala, toliko jih taki čas ni bilo nikoli, pa tudi tako pojedene od polžev, se mi zdi, da niso bile nikoli.
Lepe slikice dajete gor, jih je kar veselje gledat. Čestitke za najbo in lepe slike.  Grem ponovno jutri pogledat
Res imaš prav od uzunaj izgledajo super ampak ko jih cistis je zgodba povsem druga=/ ampak za kasno juhco jih vseno ustane=) Tudi sam bom sel jutri pogledat ce bo kaj...

Martin

 :o :o :o :o :o :o :o :o
Lep pozdrav vsem

Danes sem se vrnil iz brele ha vroče ko pe..
Vidim pa da gobe kr rastejo že doma so mi vsi govorili da se v gozdu dogaja .

Čestitke vsem za lepe najdbe .MATO-a si najdo zdrave gobe na šumiku in kl vrhu al so črvive.
Seveda greva jutri z mojo v akcijo proti Lovrencu in na šumik hja pa na pesek na pohorski pisker  ;) upam ,da bova našla za eno fajno župco

Lp
Martin

mato2

Martin največ je bilo na 800 do 900 nmv na klopnem samo za vzorec lp mato

Martin

 ;)
Evo danes gobarila z mojo do 600.mnv-in našla sva kar nekaj poletnih gobanov pa tud kak jesenski se je najdo gobe rastejo in to več vrst.
Jutri pa grem na šumik da vidim če,je mato kaj pusto za sabo al nič.

Matej hvala za informacijo če prav mislim si najdel več pred in na šumiku ne. :angel:

lp
Martin

Martin

 ;)

jurcek9

3,5 kg jurckov ampak vecina je zelo suhih in razpokanih=/

mato2

ja se je začelo sicer čakam na avgust bom pa od zdaj naprej nabiro na maximum 1000 nadmorske zgornji terene so zanič vse ta bolše kar je bilo okoli klopnega vrha so spodrli     lp mato