Gobarjenje 2013

Začel/a Lemedis, 01 Januar 2013, 15:19

Prejšnja tema - Naslednja tema

ajezovnik

Bi imel pa še eno vprašanje...danes sem v gozdu naletel na divjo svinjo, ki je bila malo nižje od mene v gozdu. Bila je sicer sama,ampak vseeno občutek je precej slab.
Kaj narediti v takem primeru ? Ima kdo kako pametno rešitev ? Jaz sem se počasi oddaljil od nje, čim tišje, nato pa vzel drugo pot. Vsak predlog bo dobrodošel ;-)

Lp, A

Martin

 ;) ;D

pozdrav
včeri gobaril na pohorju 1200.mnv.
nekaj je blo za najt jutri grem na druge terene nižje.

DIVJE SVINJE-sam sem jih že večkrat srečal jaz ne nardim nič posebnega enako kot pri drugi divjadi mirno se umaknem drugam .Srečal že fse živo svinje, jelene ,muflone ,lisice, dihure no v glavnem vedet motmo ,da smo mi tujci gozd je njihova last- dom previdno.

lp
MARTIN

bukvan

dnes sem bil na osankarici vendar razen šestih pojedenih jurčkov nič.

PanterLIV

Vidim da ste Pohorci zelo aktivni hehe, ajezovnik zanima me če ste prejeli  sporočilo ? sem namreč dokaj svež na forumu in komaj spoznavam stvari :D

lepe bere gobarji, čestitke!

Slim Shady

Počasi se odmakni, ter izogibaj se očesnega kontakta  ::)

mdpohorje


ajezovnik

PanterLIV : Katero sporocilo?
Te zadnje fotke mdpohorje,  so pa res dobre!
Lokacija?

LP,A

PanterLIV

Ajezovnik,  naj bi ti poslal osebno sporočilo, vendar vidim da nekaj ne štima -_- , prosil bi te za  tvoj mail hehe

mdpohorje

Lokacija je slap Skalca, ampak na zgornji strani ceste.

ROGLA



tega imel danes namesto ..pajsarja_vzvoda. za male ven pipat :laugh:
začele pa kostanjevke  in cigančki ven kukat,višina 700_900mnv

kolibri

Citat od: mdpohorje dne 22 September 2013, 17:11
Lokacija je slap Skalca, ampak na zgornji strani ceste.

A pri samem slapu ni več nić? Ponavadi so tud tam rastle po spodnji strani pri slapu.

vrtna bučka

Pri srečanju svinje zna zelo prav priti kakšno za plezanje primerno drevo... Govorim iz lastnih izkušenj  :)

Jaz sem sicer ponavadi vedno glasna, tako da kakšnega srečanja že dolgo nisem imela. Zadnjič ko sem bila je padlo eno drevo po tleh (še iz snegoloma). Mamica moja, sem se ustrašila bolj kot tiste svinje takrat.

mimimimi

v.b. Ali se kaj dogaja na Dolenjskem? :)

kolibri

Tako je stanje po gozdu zaradi snegoloma in letošnjega hurikanskega vetra. Dolenjska.

6ar