Gobarjenje 2013

Začel/a Lemedis, 01 Januar 2013, 15:19

Prejšnja tema - Naslednja tema

janko

Lp

Dež bo in gobe tudi. Nič ni slišati kaj se dogaja na Kočevskem. Kaj tam ni gobarjev z internetom. Medvedi pa so tudi.

Je imel že kdo izkušnjo z živalskimi prebivalci gozda.

Jaz seveda nabiram v okolici Ljubljane in na Golici, če je čas.

Lep pozdrav vsem na forumu

Janko

Boletus31






Malo za lušte delat ;D nabrani lani točno 7.9.2012

msix

Medveda opazili na pokljuki,,Medvedka z dvema mladičkoma,,naj bi se zadrževala cel september;),,gobarji pozor!!!!

Gobar88

Vcerasnja bera na gorickem
















veki

 medveda na pokluki........sala pa taka nevem zakaj se salite,na tak način ki ni nič prijeten....upam da je šala....lp

Lukap8

Gobar88 tebi se je lepo začelo! Bravo čestitam! :laugh:
Luka Prezelj

Martin

 ;D

končno končno dež huh super pa še jutri je napovedan hja zaj pa bo kar še ni blo .

Gobar88 bravo lepe gobe a so kaj mesnate pomoje že.

no glede živali hja srečal sem večkrat divje prašiče pa lepe velike jelene pa kakšnega polža :P

lp
martin

vrtna bučka

se vidi, da je zadnjič prekmurski konec najbolj namočilo ;) Sem ti kar fouš  ;D

strastengobar

Pozdravljeni gobarji!

Sem nov na forumu, spremljam ga pa že nekaj časa. Večinoma gobarim na goričkem, občasno tudi na relalaciji med Ormožem in Ptujem. Tudi midva z punco sva včeraj gobarila in razveselilo naju je 11 jurčkov. :o
Nekaj sem jih poslikal, so malo slabše kvalitete ker sem bolj na hitrico :)
Lp!




Lukap8

Strastengobar dobrodošel :D

Ja čestitke res za tole! Mi na zahodu mamo pa sušo in še ostlaih gob nimamo kaj šele teh jurčkov :)

l.p
Luka Prezelj

Gobar88

Ja sem je narezal za susenje in so bili res posteno mesnati :D
Ampak glavno da se gobari, tisto je veselje ko najdes ;)
Ostali ne skrbet, obeti so odlicni za gobe, pa tudi namocilo je.

medvedka

Gobarski zdravo,

Redno spremljam forum, sodelujem pa bolj malo, sem pa tokrat želela g. Jankotu povedati, da pri nas na kočevskem ni ne duha ,ne sluha o gobah - popolnoma nič... Pravzaprav sem letos nabrala le tri jurčke, par turkov in nekaj lisičk, pa čeprav sem pogosto v gozdu. Danes in včeraj ponoči je padal dež, tako da upam da kaj zraste v naslednjih dneh.
Tudi medveda še nisem srečala, čeprav glede na stopinje, ki jih je opaziti, lomasti na mojih placih...

Lep pozdrav s kočevske!

martinko

Tudi pri nas na primorskem dežuje, nadejam se jurčkov in   dežnikov. Vsem tistim ki ste jih našli pa čestitke.

Martin

 :(

s dans pa nič deža eh spet nebo nič z vlago ono včeri premalo za namočit gozd .

Lukap8

Jaz mislim, da bo dovolj .. včeraj, danes in še jutri vsaj tukaj na zahodu kar konkretno pada bomo videlii  ;)
Luka Prezelj