Gobarjenje 2013

Začel/a Lemedis, 01 Januar 2013, 15:19

Prejšnja tema - Naslednja tema

nivesp

Kje? na forumu, saj ste jih objavili

fotogobar

Jesenski goban

fotogobar

Družina v večernem soncu

fotogobar

sosedova družina

fotogobar

ko odrastem bom orjaški dežnik

fotogobar

Jesenski tris

fotogobar

Gobarjevo veselje  :)

fotogobar

nivesp,

"moji" gozdovi so v okolici Škofje loke - škofjeloško hribovje, že zgodovinsko gledano so to zelo bogati gozdovi kar se tiče gob

sabincica

Zdravo.

Fotogobar, zelo lepe slike. Ene skoraj nerealna.  :)

Kar tako naprej- da nas razveselite z lepimi slikami. ;)

Lp
Lep gobarski pozdrav,

Sabincica

fotogobar

#999
sabincica,

najlepša hvala za pohvale,

kar se tiče mojih slik je pa takole,
trudim se, da bi bile bolj umetniško nadihnjene in ne tako dokumentarne (čeprav tudi kakšna vmes),
sem mnenja, da je svet višjih gliv tako fascinanten, da si zaslužijo tudi malo umetniške obravnave in zato mi ni težko hoditi po gozdu 7-8 ur, pri iskanju fotogenične gobe in istočasno upati, da je na njej v danem trenutku prava svetloba, s polno opremo, ki lahko tehta tudi 15 kg in včasih tudi ženo zaprositi za asistenco pri uporabi odbojnika in podobno  :),
da pa ne bo pomote, sem popolnoma amaterski ljubitelj gobarjenja in fotografije   ;)

slavko

fotogobar, tudi jaz vam čestitam za čudovite posnetke. Le tako naprej.

Lep pozdrav,
Slavko

Martin

 ;D

fotko lepe slike res.

Jutri grem na lov za marelami za cvretje in gobani za vlagat morda kakšen kozjenogi mesnatovec. Hja jutri pa grem na matejev teren pogledat ha.

lp
Martin

kepa

#1002
fotogobar-odlične slike, čista 10.

Ljubljančanka jaz hrastove zraščenke in  borove glivce tudi sušim in so odlične za juhe itd.Nekje sem prebrala,da so te gobe zelo dobre za presnovo, posušene pa so edine gobe, ki se po predhodnem namakanju povrnejo v prvotno velikost ( naj me g.Slavko popravi če se motim).

Pa še to, lani sem preiskusila novi recept za vlaganje gob- ko gobe vložiš v kis dodaš na koncu olje insicer bučno ali sezamovo ali orehovo ali lešnikovo ali ojčno itd. Nam so te gobe odlične.

[img]http://shrani.si/t/3d/xO/3L4sM5QY/p1010320.jpg[/img

vrtna bučka

Mislim, zdaj naenkrat kar dva fotografa na forumu, ki delata skomine. Da vaju ni sram  :P :P :P

Krasne slike, res. Krasne.

PanterLIV

Fantastično res! ob gledanju teh slik človek ostane brez besed!

lp.