Gobarjenje 2013

Začel/a Lemedis, 01 Januar 2013, 15:19

Prejšnja tema - Naslednja tema

ksenijabb

Vrtna bučka, v tem primeru mislim na prave divje svinje :D
Saj drugače sem jih kar našla, sedaj pa moram pazit kje hodim! Bo že bolje čez čas, sedaj sem komaj 3 mesece po operaciji! Ko gledam vse te fotke krasotic, sem kot mali bernardinec - sline se mi kar cedijo... :'(. Pa saj se bo tudi meni gobja sreča nasmehnila!

iti

rotor, fantastični posnetki, izjemni... :angel: :angel:

meganboj

rotor lahko poveš z kerega so te slike pa približno višina
lp

rotor

V albumu, na desni strani slike je z modrim napisano: Stran z vsemi podrobnostmi...tu so vsi podatki o sliki.

Album: https://picasaweb.google.com/114357224221000408501/VGozdu#

meganboj

ja nikjer ne najdem z kerega konca slovenije si

rotor

To te zanima  8)...sem iz Celja. Današnja bera je pa z obrobja mesta. Niti v sanjah si nisem predstavljal, da bom našel na "preoranem" terenu kakšno gobo. Je ljudi v gozdu več kot listja  :laugh:

lukar

Pozdravljeni

Sem biu danes nad Šumikom. Nimam placov, sem dost prehodo, tu pa tam kaj našel, da je na koncu bil cekar skor poln gobanov z nekaj sirovkami.
Ne rastejo še nekaj ful, vsaj tam ki sem biu :)

lp, Luka

vrtna bučka

#742
rotor -  :o :o :o :o :o Rabili bi novega smeška, onega, ki mu slina teče iz ust, bi bil najbolj primeren za ob tvojih fotkah...

drugače pa - počakaj na vikend, potem bo šele preorano...

nivesp

ZA ROTOR-ja

Zelo lepe fotografije, da se ti cedijo sline.Jaz bi hodila zraven vas in bi pobirala kar vi samo slikate ? LP Nives

sabincica

Zdravo....vsi se hvalite z lepotci iz slovenskih gozdov :laugh:, pa da se še jaz s spodnjimi slikicami. To je bilo nabrano v nedeljo. Sma z dragim našla ene 10 orjakov, ki pa so bili kar bogi, pa tud slike s s telefonom niso kej prida, fotoaparat pa sma doma pozabila, tako da razen ene slikce dedeca nimam. Je bilo pa veliko malih. Se je nabralo za 2 kosari različnih: dedki, jurčki, turkeci, maslenke in marele.
Pričakujem naval po tem dežju. Upam, da 15°C ni premrzlo za rast gobic  :o ???.

Se tipkamo, pozdravček iz savinjske.
Lep gobarski pozdrav,

Sabincica

sabincica

Citat od: nivesp dne 12 September 2013, 16:30
ZA ROTOR-ja

Zelo lepe fotografije, da se ti cedijo sline.Jaz bi hodila zraven vas in bi pobirala kar vi samo slikate ? LP Nives


Nives, tudi jaz;). Ga prepričava, da naju zraven vzame in si delimo nabrano;).....je pa tudi ena resnica- gobe, ki jo sam najdeš si bolj vesel, kot pa če ti jo nekdo pokaže. ;)

Lp, sabina
Lep gobarski pozdrav,

Sabincica

bukvan

jtri grem v haloze štajerske, da vidim kako je kaj pobrano, z fotoaparatom ni možno na moje place, saj komaj sam hodiš.

počasna

kot pove moj nick, sem bolj počasna ... danes prvih devet jurčkov na vrhu Pohorja proti Arehu ... trije so končali pri sosedi

mimimimi

Ali je res, da je na Dolenjskem pravi bum! Tukaj na Štajerskem je bolj na višjih predelih Pohorja, nižje manj?

vrtna bučka

mimimimi - na katerem koncu Dolenjske pa? Pri meni v dolini ne ravno, v malce višjih delih se pa že počasi tudi kaj najde...