Gobarjenje 2013

Začel/a Lemedis, 01 Januar 2013, 15:19

Prejšnja tema - Naslednja tema

Martin

 ;)
pr men pa niti kaple dans škoda

Martin

 ;)

morda gdo ve če na pohorju dans dežuje direkt da je gdo tam blizo ne kaj kaže vreme ker to ne drži oz maribor če dežuje

ROGLA

Citat od: strastengobar dne 24 Avgust 2013, 14:55
Pozdravljeni gobarji!

Sem nov na forumu, spremljam ga pa že nekaj časa. Večinoma gobarim na goričkem, občasno tudi na relalaciji med Ormožem in Ptujem. Tudi midva z punco sva včeraj gobarila in razveselilo naju je 11 jurčkov. :o
Nekaj sem jih poslikal, so malo slabše kvalitete ker sem bolj na hitrico :)
Lp!






lep pozdrav ,današnja bera.....000...še divjih ni ,kaj pa taptavih .Te so bile nazadnje od25 maja do 5 junija,in da ne bo zamere ,men ta podrast deluje od takrat.....danes v gozdu veliko bolj zeleno

Anyone

zanima me kdaj bodo gobe rastle v halozah in okolici? zdaj ze dva dni zelo dežuje.

rene

Martin pri nas pod Pohorjem lepo dežuje. Smo imeli včeraj kar nekaj močnih nalivov tako, da za prvo silo namočeno je. Kaže še nekaj dežja v sredo. Vlaga je zelo visoka trenutno....

buco

Včeraj proti večeru sem bil na Pokljuki,v celem gozdu nisem videl niti ene gobe niti medveda :)

ajezovnik

Pozdravljeni,
danes ob 8.50 štartal na Pohorje. Na nadmorski 550m do 1100m ni ENE gobe....niti ene. Ne pravih,niti nepravih....nič..Kopal sem zemljo da vidim koliko je zalilo, enih 3cm v globino. Suša...Na Pohorju bo še kak teden trajalo da si malo opomore od suše.

Če je kdo za obisk Pohorja v petek, soboto ali nedeljo naslednji vikend naj me kontaktira, gremo skupaj !
Pa lep gobarski pozdrav vsem !

kepa

#397
DANAŠNJA BERA NA NMV 313 M, LOKACIJA SMER SV.TOMAŽ.

vrtna bučka

Dolenjsko posavski konec je padalo celo noč in še dopoldne do nekje 14.ure. Bo bo, počasi bo...

dvorjan

lep pozdrav!sem nov na forumu jutri gremo pogled na jelovico,upam da bo kaj uspeha.

Lukap8

Ma fantje počasi počasi... kjer je bilo suho kot poper potem 1 dež pa tudi če je konkreten še vedno premalo.. pri ans na zahodu kot sem rekep danes cel dan dreka dež pa včerej je lepo padal.. danes sem v gozdu že videl tiste običen neprave gove bilo jih je kar nekaj.. še jutri pričakujem malo dežja no.. čez kakšne 2 dni mogoče 3 da še sonce posije pa bodo jurčki ;)
Luka Prezelj

vrtna bučka

Misliš, da bodo že čez 2, 3 dni? Meni se zdi to še prezgodaj...

Lukap8

No ja mogoče kak dan več ..
Luka Prezelj

Lukap8

lahko pa.. zakaj pa ne. če bo jutri popoldan sončno in toplo pa potem še nekaj dežja v noči na torek pa v torek spet nekaj sonca in topleje.. v sredo znajo bit prvi jurčki ;)
Luka Prezelj

Lukap8

Citat od: kepa dne 25 Avgust 2013, 15:45
DANAŠNJA BERA NA NMV 313 M, LOKACIJA SMER SV.TOMAŽ.


Čestitke vse kar se najde v tej suši (ki jo je sedaj končno konec) je nekaj najbolšega tako da bravo!
Luka Prezelj