Gobarjenje 2013

Začel/a Lemedis, 01 Januar 2013, 15:19

Prejšnja tema - Naslednja tema

Štefan

Pozdravljeni !

Danes sem bil na pohorju kljub slabemu vremenu in nabral 10 jurčkov, par lisičk in eno plastenko.

Lep gobarski pozdrav, Štefan.

Martin

 ;D

Pozdrav

ŠTEFAN kateri del pohorja ste gobarili približno .lp MARTIN

ROGLA


Stukl1

Citat od: ROGLA dne 31 Maj 2013, 16:07
http://www4.slikomat.com/13/0531/2jd-IMG-08.jpg


nabrano  pred Slovensko Bistrico---VRHOLE

Pozdravljen rogla a ti mogoče voziš renault twingo

anica

 
Nekaj dokazov, da se tudi narava ne drži datumov in zakonov. Tele lepotci so zrasli v iglastem gozdu, žal sem
jih precej morala pustiti, ker so bili prestari. Lansko leto so prvi pognali šele sredi julija.

LP A.

kragulj

Nekaj fotografij z mojega majskega gobarjenja (številka fotografije nosi v sebi tudi datum posnetka...)
lp,

nivesp

Pozdravljeni!

Očitno primorski gobarji razen mene ne berejo foruma, kajti tudi pri nas se že dogaja, žal nimam slikic. Kar se pa tiče gobarjev iz Italije je pa tako, bog ne daj, da bi si kdo privoščil iti v gozd kot pri nas, tam imajo strogo prepovedano nabiranje česar koli, če samo omenim
cvetje naprimer zvončke, tam se ne nesme nabirati nič če teren ni tvoj.  lp Nives

ribon

smo smo tukaj tudi prim...nives...in tudi v panovcu naberemo kakšnega jurčka...a da si nabrala...in slikice?

Gobar88

Jutri zjutraj pa spet v akcijo, upam da vožnja ne bo zaman  :laugh: :laugh:

anica

 
Moja je že bila zastonj. Tako nagle spremembe nisem pričakovala. Jurčki so prenehali rasti, mogoče je kriv dež,
ki je ohladil zemljo ali pa so jih pregnale lisičke. Na istih placih kot ves mesec sem našla le 5 jurčkov in nekaj
lisičk! Zdaj bi moralo toplo, potem bi verjetno šlo zares!

LP A.

Gobar88

To pa ni dobra napoved  :)

borova

Včeraj v okolici Svečine. lp Blaž

Gobar88

Anica, ja ste imeli prav...  Danes sem našel edino 4 stare jurčke in nekaj lisičke, o mladih gobanih pa ni ne duha ne sluha :)

snežka

Pozdravljeni gobarji!
Redno spremljam vaše aktivnosti in sem vesela za vse vas, ki ste že vsaj malo potešili svojo gobarsko strast.
Mene so razveselile sive golobice, ki so pričele rasti v Stražunskem gozdu (Maribor). Po zaključenem šihtu grem najraje tja s svojo psičko na sprehod, kjer uživava na svežem zraku, doma pa nato pripravim kakšno rižoto ali juhico s svežimi gobami. :)
Lep pozdrav vsem, Snežka

taciana


današnja bera :) lep gobarski pozdrav