Gobarjenje 2013

Začel/a Lemedis, 01 Januar 2013, 15:19

Prejšnja tema - Naslednja tema

Gobar88

Na goričkem kdo kaj gobari ( razen anice ) ?
Se mi zdi da je še vedno presuho, kaj pravite ?

Slim Shady

Danes sem gobaril na notranjskem koncu, prehodil kar veliko placev nabral pet malo manjših
jurčkov. Kot zanimivost vsi z črno kapco, nabral sem jih ob potočkih na ostalih krajih ni bilo nič.
Nabral sem še nekaj spomladanskih črnic ter dve tačke, vse skupaj kaka kilca za enkrat...  :police:
Lep pozdrav

mačka27

Gorenjska včeraj- prvih 5 smrdljivih mavrahovčkev  ;) ...Lepo se je pričelo ;D

Gobar88

Tudi meni se je včeraj nasmehnila sreča, žal se je že spuščal mrak, ampak na hitro pogledal pa ni še pognalo na veliko :)








Hostar

#154
Večerna bera na polurnem sprehodu s psom.

Dobro bero jutri!

nivesp

Pozdravljeni !

Kje je ta večerni sprehod (lokacija prosim)

                                         lp Nives

Gobar88

Danes sem spet šel na goričko in tokrat našel 8 zares lepih gobanov  :angel:










ROGLA

http://www4.slikomat.com/13/0525/p9m-IMG-07.jpg

nabrano  pred Slovensko Bistrico  ob avtocesti

mato2

Lep pozdrav tudi jaz sem danes prevero terene v halozah in nic kaj prida. Hladna fronta je blokirala rast tako da rezultat je. Bil 5 najhnih jurckov in 5 lisick sicer jurcki zanic sem jih pusto v gozdu malo toplote pa bo se ze veselim.  Lp Matej


Hostar

Pozdrav,
za Nives: nabrano v okolici Ljubljane,

Pozdrav na Primorsko :-* :-* :-*

jurčk

lp,imam občutek da pri sliki g. hosterja nekaj ni uredu.iz izkušenj imam občutek,da so gobe nabrane v sušnem obdobju kar pa okolica ljubljane že dolgo ni.

Martin

 ;D
Pozdrav

Dans sem preveril svoje terene tu v nižinah sem mel nekaj sreče in našel prve tri poletne gobane sicer jih nisem vzel, ker so preveč mesnati :D
Popoldan sva pa z mojo šla preverit pohorje pod belvi za borove gobane a še ni nič.

Čestitke pa vsem za lepe najdbe

JURČK nevem po kakšni izkušnji vidite,da so gobe od HOSTERJA nabrane v suši men se pa zdijo lepe sveže kot da niso ble na sušnih tleh hja no :-\
vsak ima svoje mnenje :laugh:

Lp
MARTIN

nivesp

Pozdravljen !

Hostar hvala za odgovor, tudi jaz sem imela nekaj sreče včeraj v Panovcu na krjšem sprehodu 2 jurčka brez mesa.

                lp Nives

anica

 
Popoldanski uspešen sprehod po gozdu. Začele so rasti tudi sivke, bile so odlične v žar ponvi z dodatkom zaseke!
Gobarjev veliko!

lp A.

Martin

 :P


Hu ogromna bera za ta čas.bravo.

Negdo pa je zbrisal svoj članek  ??? :laugh: