Gobarjenje 2012

Začel/a Lemedis, 01 Januar 2012, 18:35

Prejšnja tema - Naslednja tema

gobar666

Lep pozdrav..Svaka čast Anica  ;D..Noro in noro,sm končno dobil konkurenco..hehe..Samo škoda ,ker slike niso večje,so pa videt zelo lepi jurčki..Bil danes,jurčkov nula in nula..Čudno,samo pomoje je konec na mojih terenih,oziroma bo ampak ne velike količine..Sm pa nabral nekaj lisičk,evo slikca..


anica


  Gobar 666 hvala za čestitke, upam da bodo današnje slike boljše,  če sploh bodo, ker sem morala danes predčasno iz
  gozda zaradi obiska. Danes je moj imendan, pa so me presenetile moje bivše kolegice iz službe. Pa sem se izdala, da
  sem že v penziji, kajti zadnjič je en gospod precej ostro nastopal glede gobarjenja penzionerjev. Jasno je, da pri vas
  ni jurčkov, ker je to nepisano pravilo, ko rastejo lisičke je bolj malo jurčkov!

  LP

gobar666

Ja je to res,ampak te lisičke so čisto iz drugih krajev kokr pobiram jurčke,tam ko so jurčki jih še ni,mislim lisičk..Srečen god želim ::)..lep pozdrav

Gobar88

bom vzel nazaj kar sem včeraj povedal oz. dvomil.
punca je 10 km nižje nabirala jurčke kot po tekočem traku, tja kamor pa jaz hodim pa ni nobenega ( mogoče še poženejo verjetno grem jutri pogledat )
tak da čudno da tak majhna razlika v kilometrih pa takšna razlika v gobah :)

MIČO

Zdravo

Danes zjutraj sem šel pogledati v gozd če je kaj gob.Našel sem prve letošnje jurčke.Bilo jih je 60 dkg in prav toliko je bilo tudi lisičk.Razen dveh črvivih so bili vsi zdravi.Pa še fotko prilagam



Lp MIČO

Lojze07

Bravo, Anica - in vse najboljše za god!

Bravo, MIČO!

Lahko povesta vsaj regijo, kje je vse to bilo najdeno?  ;D

LP
Le hodi po gobe, dokler je čas;
kajti pride čas, ko ne bo več čas;
in ta čas bo vsak čas:
šel boš po gobe.

Stukl1

Jas sem bil danes tudi pod šumikom in to prvi in sem našel 1kg lisičk in nobenega jurčka. Zanima pa me če se je kir peljal mimo kakšnega fiat punta rdečiga ker mislim, da end iz foruma ima iste place. 

mato2


E malo pod sumikom jaz nabiram jutri grem v akcijo malo cudno da nisi nic najdo jurckov. Jaz mam temno sivega puntota. Nic javim jutri stanje po moje bom ziher kakega najdo za luste ;D ;D.      Lep pozdrav matej

Stukl1

Citat od: mato2 dne 26 Julij 2012, 19:06

E malo pod sumikom jaz nabiram jutri grem v akcijo malo cudno da nisi nic najdo jurckov. Jaz mam temno sivega puntota. Nic javim jutri stanje po moje bom ziher kakega najdo za luste ;D ;D.      Lep pozdrav matej

Tam ko sem jas hodo so ble samo lisičke, drugač jes tudi malo pod šumikom nabiram, kaj greš na pohorje iz bisterške strani al iz kire greš gor?

mato2

iz ruske strani  lp matej   

Stukl1

te pa si na drugi strani hriba mi mamo lisičke vi pa jurčke hahaha

Martin

 ;D
pozdrav

Evo mene iz kaple super dan našel sem skor kilogram lepih jurčkov in pusto kr nekaj majhih v goši,z bero sem zelo zadovoljen.
Nato sem se peljal čez lovrenc na pesek pregledal par neznanih terenov in nič. Potem sem šel od peska čez klopnega in domov.
veliko sreče vsem v šumi.

Mato jutri pričakujem sliko od tvoje bere .
LP
Martin

mato2

 Ja lepo martin upam da bom tudi jaz jutri meu kaj srece sicer tak ze vem priblizno kje lahko pricakujem prve jurete ;D lp matej

Gobar88

tudi jaz upam da me zjutraj kaj preseneti :)  ;D ;D

snežka

Pozdravljeni!

Spremljam dogajanje na forumu in se veselim skupaj z vami vsemi, ki ste že našli prve jurčke.
Imam namen, da grem danes malo pogledat na svoje terene, pa imam pomisleke glede miši :-\, ki so se masovno pojavile v gozdovih.
Kakšne informacije imate vi, ki ste že bili v gozdovih?
Kaj pa menite vi, godpod Slavko?

Lp