Gobarjenje 2012

Začel/a Lemedis, 01 Januar 2012, 18:35

Prejšnja tema - Naslednja tema

kragulj

Pozdravljeni,
meni pa se je včeraj nasmehnila sreča... Pred dnevi sem namreč kupil micelij bukovega ostrigarja, ki sem ga šel včeraj nanašat na bukove panje. Ko sem se skozi sadovnjak približeval gozdu (NMV 250 m), pa so me pričakali pravi lepotci. Fotografije bom naložil naknadno, ker sem fotografiral s telefonom. V gozdu pa sem bil na več lokacijah zadnje dni,pa ne duha ne sluha o jurčkih.
lp,

kragulj

... in še fotke. Gobic nisem mogel očistit, ker nisem imel noža.... Ta naš sadovnjak vsake toliko let res preseneti...
lp,

mato2

uh lepa je tole. tako da se začenja počasi a je lokacija skrivnost vsaj regijsko povej kje je bla ta sreča

lp matej

mato2

uh spet manjkajo članki  ??? ??? ???

gobarja

A kdo ve kaj je to narobe jaz sem vceraj naložil slike o moji beri danes pa gledam in članka ni več?
lp

Gregor

Dobro jutro,

Stran je bila premescena na novei streznik, in pri selitivi je nakaj malo zalomilo, sedaj bi moralo biti stanje od sobote zvecer zopet uzpostavljeno, to pomeni da bo treba slike od vceraj zopet naloziti.

LP,
Grega

mato2

Pozdravljeni jaz sem tudi naložo včeraj slike in komentar pa ga ni gor

lp matej

slavko

Če sem Gregorja prav razumel, je problematičen vnos od včeraj. Vnosi do sobote pa so na forumu. Zato prosim, da ponovno vnesete vse slike in članke, ki ste jih poskušali vnesti včeraj.

Za nastalo situacijo se opravičujemo.

Lep pozdrav,
Slavko

kragulj

Danes sem se spet malo oglasil v našem sadovnjaku... Spet nekaj primerkov, ampak vsi v celoti navrtani...
Mato, nadmorska višina je 250 m v slovenskih goricah.
lp,

Dr.Greenspoon

Pozdravljeni,
Kot nov član in navdušen gobar sem izredno vesel, da sem spoznal tako kvalitetno gobarsko stran kot je vaša. Prepričan sem, da bom v prihodnje še veliko zahajal na to stran in tudi sam pripomogel k ustvarjanju vsebin ter širjenju kroga bralcev.
Drugače pa ti čestitam kragulj za te fotke, prvi so le prvi in vedno najlepši   :) :o :)

lp, Dr.G

matjazz

Slik sicer trenutno ne vidim, vendar se pridružujem čestitkam. Sam letos še nisem imel sreče z gobani.

Gobar88

woow  :D prelepi gobani komaj čakam da poženejo tudi na goričkem  ;D

Bosty


No vidite kakšne lepote rastejo v Maju.

Kdor ma lepšo letošnjo bero naj se oglasi.

LP
B

Martin

 :'(

pozdrav
Pohvale res lepi primerki jurčkov super začetek sezone .

Pozdravljen tud Dr.G. Lepo da ste se pridružili na naš forum ,super želim vam dobro gobarsko sezono in upam da boste tud vi kakšne najdbe poslikali in delili veselje z nami.

Pa ne pozabit čuvajmo naravo ker je edinstvena.in(nož je pomembnejši od košare. Ja ja gobice je treb v gozdu očistit.

veliko gobarskih užitkov
lp
Martin

klavir

Sam sem v relativnem pomanjkanju gob po nižinah zadnje dni pohajal po Pohorju in na različnih mestih našel kar precej koničastih smrčkov (nekateri so na slikah). Žal ni bilo nobenega hrčka, običajno jih najdem, ampak je zato zraslo več smrčkov, tako da bo vseeno dovolj za eno župco...





lp