Gobarjenje 2024

Začel/a klavir, 08 Januar 2024, 19:01

Prejšnja tema - Naslednja tema

Perice

Hvala za odgovor. Pri nas še vedno zatišje, upam, da naslednji teden kaj požene  :smiley:

Vrazji goban

No pri nas se je tudi koncno zacelo dogajati,prvi jurcki letos,ampak rastejo samo v mahu in kjer je zelo vlazno,drugod pa prazna gmajna,
Nabiram po hribih med lukovico in trojanami,cca 700m nadmorske,







klincpagobe


TopCat

Pozdravljeni,

sam sem nekako uspel doživeti oboje,kar opisujejo gobarji pred menoj. Na eni strani je bil gozd, kjer so rasle skorajda izključno lisičke  :azn: in redko katera druga goba, na drugi strani pa je bil gozd, kjer je bila eksplozija marel (in tudi nekatere druge gobe so se našle v večjem številu) :cheesy: . Res je zelo odvisno od mikrolokacije.

Vso srečo vsem!

klincpagobe

Je slučajno kdo probal dati panirane marele v skrinjo in potem kasneje ocreti?

Ta Pravi Gobar

Glede ene fotografije tukaj :  · Ne nabiraj premladih primerkov gob (gumbkov – nerazvite trosovnice). Daj gobam čas, da se razvijejo, dozorijo in otrosijo in dale ti bodo še večje in še več primerkov za uživanje (hrano).
KODEKS NABIRANJA GOB :
https://www.gobe.si/Mikologija/Kodeks

Triglav

Današnja bera

klavir

Klincpa gobe, mi smo na tak način dali marčnice v skrinjo enkrat predpripravljene v "srajčki" in jih nato brez odmrzovanja ocvrli - bile so za pojesti, vendar daleč od okusa sveže spaniranih. Pri marelah je verjetno podobno, treba poskusit...

Perice

Citat od: klincpagobe dne Danes ob 09:39Je slučajno kdo probal dati panirane marele v skrinjo in potem kasneje ocreti?
Sem že poskusil. Nimajo več tako dobrega okusa, najboljše so sveže.